Novinky

  • 05. 08. 2020 / DATA-PLAN Bohemia spol. s r. o. se stala součástí Plus4U

Rádi bychom Vás informovali o tom, že došlo ke spojení 28 let zkušeností firmy DATA-PLAN BOHEMIA spol. s r.o. v oblasti vývoje zdravotnického software s inovativním dodavatelem informačních systémů a komplexních služeb společností Plus4U a.s. z holdingu Unicorn.

Společnost Plus4U nabízí lékařům a jejich pacientům pod značkou Plus4U Medical moderní a chytré online aplikace +4U Lékař a služby s vysokou přidanou hodnotou. Lékařům pomáhá zejména s denní agendou, vedením ordinace, objednáváním a upozorněním klientů na prohlídky nebo vystavováním e-receptů. Pacientům naopak zpříjemňuje objednávání do ordinace a připomíná jim pravidelné prohlídky.

Plus4U a. s. se stala 100% vlastníkem společnosti DATA-PLAN BOHEMIA spol. s r.o. 10. června 2020.

Co se pro Vás mění?

Pro Vás, uživatele programu WinMed, se nic nemění. Veškeré produkty a služby DATA-PLAN Bohemia můžete bez omezení používat tak, jak jste zvyklí i nadále, a to za stejné ceny jako doposud.

Díky spojení obou společností získáte navíc přístup k dalším zajímavým cloudovým službám a aplikacím od Plus4U, jako jsou například:

Pevně věříme, že Vám společně s Plus4U můžeme díky zázemí a know-how velké IT firmy nabídnout ještě lepší služby a pomoci Vám tak s dalším rozvojem Vaší ordinace.

Více informací o společnosti Plus4U najdete na webových stránkách www.plus4u.net.

Starší příspěvky
Jsme členem Registru solventních firem, který je znamením bezpečného a korektního obchodního vztahu se stávajícími i potencionálními klienty. Registr zahrnuje společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost.