O firmě

Společnost DATA-PLAN BOHEMIA spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Od samého počátku byla jejím zaměřením tvorba zdravotnických počítačových programů.

Řád do Vašich dat…je naším mottem již od roku 1992.

V roce 1992/93 byl vytvořen nemocniční informační systém Medis, který byl ke konci roku 1993 nasazen do rutinního provozu v nemocnici Prachatice. Ve stejném roce vznikl program MiniMed, určený k vedení agendy lékařů v malých ambulantních ordinacích.

Mezi léty 1994-1997 jsme vyvinuli WinMed®, program pro Microsoft Windows, který je určen pro ambulantní zdravotnická zařízení všech velikostí. WinMed® získal v následujících letech hlavní cenu za softwarové řešení na výstavě PRAGOMEDICA a MEFA.

Vývoj software…je naším povoláním, ale i koníčkem.

V dubnu roku 2002 jsme uvedli na trh informační systém Net WinMed®, určený pro léčebny dlouhodobě nemocných, psychiatrické léčebny, hospice a další odborné léčebné ústavy.

V polovině roku 2004 byl na softwarový trh uveden nově vytvořený produkt DPB Exchange. Software určený pro Směnárny a devizová místa.

Spokojený uživatel…je hlavním cílem našeho snažení.

Na konci roku 2011 uvádíme na trh novou generaci softwaru pro lékaře WinMed – WinMed®², který nabízí moderní softwarové řešení pro zdravotnická zařízení všech velikostí.

Tvorbou softwaru pro zdravotnictví se tedy zabýváme již více než 20 let.

Jsme členem Registru solventních firem, který je znamením bezpečného a korektního obchodního vztahu se stávajícími i potencionálními klienty. Registr zahrnuje společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost.